בית > התמחויות

תחומי התמחות

ייעוץ משפטי
נשמח לספק לכם יעוץ משפטי המבהיר לכם את הצפוי בהליכים המשפטיים, וזאת גם אם אינכם מעוניינים בליווי משפטי או בפתיחת הליכים משפטיים בשלב זה. בפגישת הייעוץ במשרדנו תקבלו מידע מקיף ויסודי לצורך קבלת החלטות בנוגע לאסטרטגיה הנכונה למקרה הפרטי שלכם.

בניית אסטרטגיית גירושין
אחד המיתוסים הנפוצים בקשר להליך גירושין הוא שיש להתחיל גירושין ב"פתיחת תיק ברבנות". בפועל, בין אם אתם אלו שמעוניינים בגירושים או שמא הצד השני כבר פתח בהליך גירושין נגדכם, לא יוצאים לדרך מבלי לתכנן אסטרטגיה מראש. משרדנו מתמחה בבניית אסטרטגיה מתאימה לכל לקוח בהתאם לנסיבות האישיות שלו.

ייצוג בבתי משפט ובבתי הדין הרבניים
לאחר בניית אסטרטגית גירושין המותאמת לך באופן אישי, משרדנו ילווה אותך בכל ההליכים המנוהלים בביהמ"ש לענייני משפחה ו/או בבית הדין הרבני, לרבות הכנת כתבי תביעה, כתבי הגנה, הגשה בקשות, עתירות לצווי ביניים וייצוג במעמד הדיונים.

ערעורים
אם קיבלת פסק דין שאינו לשביעות רצונכם, משרדנו יבחן האם ניתן לבקש לבטל את פסק הדין ו/או לשנותו בנקודות מסוימות.

הגשת תביעות לרבות כתבי הגנה

תביעות לשלום בית ולחילופין גירושין
כאשר נבדקת אפשרות של גירושין אך בני הזוג רוצים לתת הזדמנות כנה לשיקום חיי הנישואין, ניתן להכין הסכם אשר מסדיר את ענייני הגירושין במקרה שניסיון שלום הבית לא יצלח. הסכם הוגן אשר נחתם שעה שהצדדים עודם חיים זה עם זו ולשניהם רצון כנה לשקם את התא המשפחתי, יעזור לכם להימנע מהליכים משפטיים בעתיד ויעזור לכם לצלוח הליך גירושין בצורה קלה, מהירה וזולה הרבה יותר!

תביעות גירושין
הכנה והגשה של תביעות גירושין ותביעות גירושין כרוכות לבית הדין הרבני. שעון החול של מרוץ הסמכויות דורש עבודה מהירה תחת לחץ. משרדנו נרתם למשימה ומבצע אותה ללא פשרות בצורה מקצועית ומקיפה יד ביד יחד אתך.

טיפול במסורבות גט
למרבה הצער לעיתים גבר מחזיק את הגט כקלף מיקוח בענייני הרכוש ו/או הילדים או כדי לתת מרגוע ליצר נקמנותו. לא מעט נשים מוצאות את עצמם נשואות על הנייר כאשר בפועל הן חיות בפירוד כבר שנים רבות ואפילו המשיכו הלאה עם בן זוג חדש. למשרדנו הכלים והניסיון לעזור לאותן נשים להשתחרר מכבלי הנישואין ולקבל את גיטן.

תביעות כתובה
הרוב המוחלט של הגברים אשר חותמים ביום חתונתם על גבי שטר כתובה לא מודעים לכך שמדובר במסך משפטי מחייב לכל דבר ועניין. אם בעלך נטש אותך ללא סיבה, בגד בך או אלים כלפייך, ביכולתך לתבוע את סכום כתובתך!

תביעות רכוש
פירוק שיתוף בבית המגורים ובנכסי נדל"ן נוספים שבבעלות הצדדים, חלוקת זכויות סוציאליות ופנסיוניות, הסדרת חובות, חלוקת כספים, פירוק שיתוף ברכבים, חלוקת מניות בחברות, תביעות מוניטין עסקי ואישי, צווי עיקול לשם הבטחת י הברחת נכסים ולמעשה טיפול והסדרה מקיפה של כל ענייני הרכוש והכספים שצברתם ביחד או לחוד.

תביעות מזונות ילדים
הכנת תביעות למזונות תוך חישוב הוצאות הילדים והמדור הדרושים לילדים והכל תוך התחשבות בצרכים מיוחדים של כל ילד, רמת החיים בה המשפחה חיה והכנסות הצדדים מעבודה ומרכוש לרבות במקרים מורכבים של הכנסות שאינן מדווחות או מקרים בהם הבעל מובטל מעבודה.
תביעות מזונות אישה בהכנת תביעות למזונות אישה לרבות לנשים שלא נישאו לבן זוגן כדמו"י והכך בהתאם לרמת החיים אליה אישה הורגלה, בהתאם לצרכי האישה, ועל פי הכנסות הצדדים.

תביעות משמורת ילדים ותביעות בענייני קטינים
ילדנו הינם הנושא הרגיש ביותר במסגרת הליכי גירושין. המשרד ילווה אתכם תוך שהקו המנחה יהיה תמיד טובת ילדכם ואושרם. אנו נגיש עבורכם תביעות בכל הסוגיות הנוגעות לחיי ילדיכם, הסדרי ראיה ומשמורת, הוצאת דרכון, צמצום או אכיפת הסדרי ראיה, הפעלת סנקציות בגין אי עמידה בהסדרי ראיה.

תביעות לשינוי מקום מגורים או לאיסור מעבר מקום מגורים
חיה לה משפחה בעיר מסוימת אך עם פירוק התא המשפחתי, האישה חפצה לעבור לגור בעיר מרוחקת אשר נוחה לה יותר מבחינת עבודה, בן זוג חדש או כדי לקבל עזרה מההורים. בכך האב מוצא עצמו נאלץ לנסוע שעות ארוכות בכבישים כדי לראות את ילדיו. משרדנו מתמחה בהגשת תביעות להשבת/מניעת מעבר מקום מגורים או לאישור שינוי מקום מגורים מבעוד מועד.

תביעות הגירה
ניהול תביעות הגירה מחוץ לגבולות ישראל על כל האספקטים הכרוכים בכך.

אלימות במשפחה
לצערנו כחלק מאסטרטגיה שמטרתה להפעיל לחץ על בן הזוג בהליך גירושין, מוגשות לעיתים תלונות סרק למשטרה וצווי הרחקה שלא בצדק. עם זאת לעיתים מדובר בצורך הכרחי וחיוני של האישה על מנת להגן על עצמה ועל ילדיה בפני גבר אלים. משרדנו מתמחה הן בהגנה מפני הליכי סרק והן במקרים בהם האישה נזקקת להגנה מידית מפני אלימות.

משא ומתן, גישור, והסכמים

הסכם גירושין
הדרך הטובה, המהירה והבריאה ביותר להתגרש היא על ידי הגעה להסכם גירושין. הסכם גירושין טוב ומקיף אשר נערך ע"י עו"ד מקצועי המתמחה בדיני משפחה הוא הערובה הטובה ביותר לכך שבעתיד לא תמצאו עצמכם בין כותלי בית המשפט.

הסכם ממון
הסכם ממון יכול למנוע מלחמות גירושין יקרות וממושכות, לשמור על הרכוש אשר נצבר לפני הנישואין/ הזוגיות לצמצם מחלוקות אשר עלולות להתגלע בזמן הפירוד. על הסכם הממון לצפות פני עתיד ולהיות מנוסח באופן שאינו מותיר מקום לסימני שאלה.

הסכם חיים משותפים
מדובר בהסכם שמסדיר וקובע את זכויותיהם וחובותיהם של בני זוג ידועים בציבור זה לזו במסגרת החיים המשותפים.

הסכם הורות משותפת
הסכם המסדיר את חלוקת נטל ההורות והחובות של הצדדים האחד כלפי השני, במקרים בהם צדדים ביקשו להביא יחד ילדים לעולם שלא במסגרת זוגיות. הסכם זה בא להסדיר ולתת מענה לצרכים ו/או שאלות שעלולות להתעורר בעתיד בנוגע לילד המשותף, לדוגמא בעניין הזרם החינוכי שבו הילד יתחנך, הוצאות בלתי צפויות וכדומה.

גישור
משרדנו מתמחה בניהול הליך גישורי אשר מטרתו להביא לכדי יישוב סופי ומקיף של כל המחלוקות הקיימות ועיגן ההסכמות בהסכם.

ניהול וליווי במשא ומתן
היה ובחרת לנהל עם בת הזוג משא ומתן לגירושין, רצוי להיות מודע לכל הסוגיות והתרחישים האפשריים אותם יש להסדיר וזאת על מנת למנוע הגעה עתידית לבית המשפט. משרדנו ילווה אתכם במסגרת ניהול המשא ומתן או ינהל אותו עבורכם.

צוואות וירושות

  • הגשת התנגדויות לצוואות
  • הגשת בקשות לצו ירושה ולצו קיום צוואה
  • ניסוח ועריכת צוואות
  • ניהול הליכים משפטיים מורכבים בכל תחומי דיני הצוואות והירושות